سایت تبلیغاتی و محصولاتی پارسا انلاین شاپ

سایت تبلیغاتی و محصولاتی پارسا انلاین شاپ

همانطور که می دانید PDF یکی از محبوبترین فرمت های ذخیره سازی مستندات ، کتاب ها و مقالات الکترونیکی است و مزیتی که آن را نسبت به بقیه فرمت های مشابه متمایز می کند این است که از حجم کمتری برخوردار است و هنگام انتقال آن به کامپیوتر دیگر و هر دستگاه دیجیتالی ، با مشکل به هم ریختگی و بی نظمی نوشته ها رو به رو نمی شوید. از این رو بر آن شدیم تا فایلهای مهم و اساسی روزمره برای هر قشر از جامعه روشنفکران و دانشجویان و دانش آموزان فایلهایی رو تهیه کنیم که هم بتوانید در هر دستگاه دیجیتالی بخوانید و هم بتوانید پرینت بگیرید از فایلهای که به فرمت PDF هستند موفق و پیروز شاد و سربلند باشید. در پناه حق علی یارتان با نظرات و پیشنهادات خودتان ما را در جهت بهتر کردن اهداف خود یاری کنین به بهترین پیشنهاد جایزه ویژه از سایت تعلق می گیرد. جهت پیشنهاد به قسمت ارتباط با ما یا ربات ما مراجعه کنید. @chatonlineparsaonline_bot مژده به دوستان عزیز سایت پارسا آنلاین شاپ به ازای دو کتاب می توانید 1 کتاب رایگان از سایت دریافت نمایید به ازای هر دو بار خرید ، به ربات تلگرامی ما مراجعه فرمایید. دوستانی که گوشی ایفون دارند می تواند بعد خرید درخواست کنند فایلها به ایمیل شان یا به تلگرامشان فرستاده شود فایلهای صوتی و کتاب های پی دی اف بلامانع می باشد.

آمار سایت

نظرسنجی سایت

چه محصولاتی از سایت مورد نظر ما مورد پسند شماست

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 71
 • بازدید دیروز : 3355
 • بازدید کل : 409160

کتاب صوتی شیوه حل مسائل زندگی


کتاب صوتی شیوه حل مسائل زندگی

مسائل، جزئی از زندگی همه ما هستند. فرصتی برای هدایت به سمت مسیری است که نه تنها با بروز استعداد و توانایی هامان، ما را رشد می دهد، بلکه به واسطه آگاهی از آنهمه استعداد و توانایی درونی، عزت نفس مان را برای برداشتن گام های بزرگ بعدی، می سازد.

زیرا گاهی راه اطلاع از آنهمه توانایی ها و عزت نفس درونی و بروز آن، از مسیر حل یک مسئله می گذرد. گاهی با مسئله ای مواجه می شوی که برای حلش، مجبور به آموختن مهارت و پیمودن مسیری می شوی که تبدیل به برترین ویژگی و مهم ترین عامل موفقیت ات شده و به زندگی ات معنا و جهت می بخشد.

به گونه ای که اگر به صورت آگاهانه قصد طراحی چنین برنامه ای برای زندگی ات داشتی، حتی با وجود تیمی از افراد زبده نیز از عهد ه اش بر نمی آمدی.

نتیجه حل هر مسئله و نتیجه هر قدمی که برای حل آنها بر می داری، اعتماد به نفس، ایمان و تجاربی است که نسخه ای جدید از تو می سازد. فردی که قادر به حل هر مسئله ای هست.

وقتی به مهم ترین دست آورده های زندگی ام نگاه می کنم، می بینم همه آنها حاصل مسائلی بوده که حل نموده ام یا در مسیر حل یک مسئله، به مسیر آن نعمت هدایت و قدم به قدم پیش رفته ام.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در “محصول شیوه حل مسائل زندگی” مفصلاً بررسی و راه حل هایی کاربردی و عملی برای آن ارائه شده، این مسئله است که شاید همین حالا بزرگترین مسئله شما نیز باشد:

یعنی مدت هاست هدفی مانند “رسیدن به استقلال مالی” تعیین نموده و احساس می کنی همه تمرکز و توان ات را به بهترین نحو، صرف تحقق آن نموده ای. باورهای هماهنگ با آن هدف را نیز ساخته ای.

یعنی به هر شکلی که حساب می کنی، حتی به شیوه قوانین کیهانی، مطمئن تر می شوی که از لحاظ باورهایی که ساخته ای، آن وضعیت دلخواه مالی، باید تا الان وارد زندگی ات شده باشد. اما چرا نیست!؟

این موضوع، مدت ها مهم ترین مسئله زندگی من نیز بود. در واقع مهم ترین تغییر زندگی من از فقر به ثروت، با حل این مسئله رخ داد.

این ماجرا درس بسیار بزرگی برایم داشت و قانون بسیار مهمی در فرایند تغییر باورها تا رسیدن به نتایج ملموس را به من آموخت که تا آن زمان هرگز متوجه آن نشده بودم.

ماجرا شبیه یادگیری حروف الفبا است. فرض نما که خواسته ات نوشتن یا خواندن یک کتاب باشد و ۳۰ حرف از ۳۲ حروف الفبا را بیاموزی. فکر می کنی چقدر قادر به خواندن یا نوشتن خواهی بود؟ قطعاً نه چندان!

زیرا همان دو حرف به نظر بی اهمیت، همه آن حروف مهم را به هم وصل و از آن یک نوشته عالی می سازد.

موضوعی که مانع ورود استقلال مالی به زندگی من شده بود نیز ماجرایی شبیه به همین یکی دو حرف به ظاهر بی تأثیر داشت.

اما به محض اینکه موفق به شناسایی مانع و حل مسئله شدم، گویی نتایج باورهایی که ساخته بودم، پشت آن مانع جمع شده بود و دقیقاً روز بعد به خاطر برداشته شدن آن مانع، نشانه ای آمد و مرا به مسیری هدایت کرد که اولین تجربه ام از استقلال مالی بود. از آن به بعد، اوضاع زندگی مالی من، همیشه از بهترین به سمت عالی تر پیش رفته است.

درک این موضوع و اجرای آن در نتیجه گرفتن از تغییر باورها یا بهتر است بگویم، تکمیل فرایند تغییر باورها، آنقدر حیاتی است که بخش مهمی از محصول “شیوه حل مسائل زندگی”، به این موضوع اختصاص داده شده و با بیان جزئیات ماجرای این موضوع، قدم به قدم، راهکارهای عملی برای حل این مسئله، توضیح داده شده است.


 

با جزئیات کامل توضیح دهید چه نگاه و باوری درباره آن مسئله ساختید که موفق به حل آن شدید و حل این مسأله چه تأثیری بر اعتماد به نفس تان داشت. چقدر ایمان شما را افزایش داد و چه باورهای قدرتمند کننده ای در شما ایجاد شد.

به صورت کامل داستان دستاوردهایی را توضیح دهید که شروعش از برخورد با آن مسئله و حل آن بوده است.

 

ماموریت این برنامه

بزرگترین مسئله ای که در زندگی با آن برخورد و بالاخره موفق به حل آن شدم، مسئله مالی بود.
وقتی رسالتم را در “اشاعه توحید و یکتاپرستی در جهان”، یافتم، برای تحقق این خواسته، مشتاق تر شدم. زیرا از آن پس مهم ترین دلیلم از داشتن آزادی مالی، این بود که زمان آزاد برای انجام هر کاری(آزادی زمانی) و منابع و شرایط لازم برای زندگی در هر مکانی(آزادی مکانی) را داشته باشم تا به رسالتم تحقق ببخشم.

اما به خاطر باورهای نامناسب، شیوه برخورد با مسائل و حل آنها را نمی دانستم. برای همین به مدت زمانی طولانی، با این مسئله روبرو بودم با اینکه در سایر جنبه های زندگی ام مثل سلامتی، روابط، موفقیت های فردی، به نتایج بسیار بزرگی دست یافته بودم.

اما وقتی قانون برخورد با مسائل وحل آنها را آموختم و باورهای مناسبی را ساختم، به خاطر حل این مسئله، به مسیری هدایت شدم که قدم به قدم نه تنها مرا به بزرگترین خواسته هایم رسانده، بلکه این مسیر به من کمک کرد تا دیدگاه توحیدی خود درباره نحوه نگاه صحیح به خداوند و سیستم جهان برای ساختن زندگی بهتر را با هزاران نفر دیگر به اشتراک بگذارم. تا هم خودم خوب زندگی نمایم و هم کمک کنم تا جهان جای بهتری برای زندگی باشد.
خبر خوب این است که لازم نیست شما نیز مانند من زمانی طولانی را صرف این نوع مسائل نمایید. بلکه کافی است باورهایی را بسازی که موجب هدایت شما به سمت راه حل ها می شود.

شیوه آموزش این محصول

آموزش این محصول بر اساس توضیح بخشی از زندگی شخصی ام است که به واسطه حل یک مسئله، واضح ترین حرکت من از فقر به ثروت، در آن برهه از زندگی ام رخ داد . تصمیم گرفتم با بازگو نمودن جزئیات مسیری که برای حل بزرگترین مسئله زندگی ام (مسئله مالی) طی نمودم، شیوه برخورد با مسائل و حل آنها را توضیح دهم. تا الگویی عینی، کارآمد و قابل تکرار باشد برای حل مسائل هزاران نفر دیگر که از این برنامه استفاده می کنند.
پس از مسائل ات نترس. نگران آنها نباش و نخواه که مسئله ای نداشته باشی.
کافی شما هم این الگو را بسازی. کافی است همان نگاه و باورهایی را ایجاد نمایی که در این محصول چگونگی ایجادشان توضیح داده شده است.

آنوقت توانایی هایی در وجودت بیدار می شود که تو را قادر به حل هر مسئله ای می نماید و نسخه ای جدید از تو می سازد که همواره از مسائل اش بزرگتر است.فردی که مشتاق و پذیرای مسائل است و ایمان و باورهایی ساخته که همواره حامی او در دیدن راه حلهاست.

این را از زبانی فردی می شنوی که همین ۱۰ سال پیش، فقط یک راننده تاکسی بود و در یک اتاق سیمانی از خانه ای زندگی می کرد که حمام، آشپزخانه و حیاتش با ۳ خانواده دیگر مشترک بود.
خداوند مرا به این مسیر هدایت کرد

زیرا حتی در آن شرایط هرگز نپذیرفته بودم که راهی برای رسیدن به استقلال مالی برای من نیست.

زیرا این باور را ساختم که اگر حتی یک نفر در جهان به آزادی مالی، آزادی زمانی و مکانی رسیده، من هم می توانم.

زیرا این باور را ساختم که هر مسئله در دل خود راه حلی دارد که نه تنها بسیار آسان و ممکن است، بلکه آمده است تا مرارشد دهد.

به خاطر چنین ایمانی، به سمت دستاوردهایی هدایت شدم که موجب شده اکنون قادر باشم هر جای دنیا بخواهم زندگی کنم. زمان آزاد و آزادی مالی برای زیستن به هر شیوه ای که بخواهم را بدون هیچ محدودیتی دارم.

موضوع مهم این است که این ایمان، یک شبه ساخته نمی شود. در این محصول توضیح داده ام که تحول زندگی من از فقر به ثروت نیز، یک شبه رخ نداد. بلکه در این مسیر باورهای قدرتمند کننده زیادی ساخته شد که به من ایمان، انگیزه و شور و اشتیاق بخشید تا قدم های بزرگترِ بعدی را بردارم.

اما با باورهای قدرتمند کننده، اعتماد به نفس و ایمانی که در طی این مسیر شکل گرفت و هر بار قدرتمند کننده تر شد، نه تنها موفق به حل مسائلی شدم که تمام زندگی ام درگیر آن بودم، بلکه از آن به بعد دیگر همواره اوضاع زندگی ام از عالی به سمت عالی تر پیش رفته. یعنی هرگز مسئله ای نبوده که به نظرم سخت بیاید یا مرا بیازارد.

زیرا پس از کسب تجارب زیاد درباره حل مسائل، یا حتی یک تجربه از حل مسئله ای به ظاهر غیر ممکن، شخصیت جدیدی در شماشکل می گیرد، که نه تنها همیشه قادر به حل مسائل می شود، بلکه درباره دیدن برکت ها و فرصت ها از دل مسائل، به شهود می رسی.

چرا باید اول باور مناسب را ساخت و سپس به مسئله نگاه کرد؟

جهان ساخته شده تا به باورهایت پاسخ دهد. وقتی با مسئله ای مواجه می شوی، همیشه به اندازه باورهایی که ساخته ای، قادر به دیدن راه حل ها یا دریافت الهامات خواهی بود.

هرچه باورهایت قدرتمند کننده تر باشد، راه حل ها ساده تر و دستاوردها بزرگتر خواهد بود. یعنی مسئله این است که راه حلها بصورت خود به خود نمایش داده نمی شود، راه حلها همیشه از درون باورهای شما رشد کرده و در قالب الهامات، نشانه ها و… در زندگی ات ظاهر می شوند.

وقتی وارد مسیر حل مسئله ات می شوی، دستان خداوند به اندازه باورت و در قالب آدمها، شرایط ، الهامات، فرصت ها و … وارد زندگی شده و قدم به قدم به مسیر هدایت می شوی و تجاربی کسب می کنی که هر کدام از آنها، نقش آجری را دارد که دیوار موفقیت تو را حاصل می کند.

موضوعاتی که در این محصول به آنها پرداخته و پاسخ داده می شود

 • چرا باید از مسائلت آگاه شوی و آنها را حل نمایی.
 • عواملی که سبب می شود تا در معرض دریافت الهامات و ایده ها برای حل مسئله، قرار گرفت.
 • مهم ترین باورهایی که ایجادشان، ما را تبدیل به “استاد حل مسائل” می نماید. یعنی فردی که همواره از همه مسائلش بزرگتر است.
 • چگونه می توان راه حل را از دل مسئله یافت و آن را تبدیل به فرصتی برای رشد و پیشرفت نمود.
 • نقش ورودی ها (افرادی که با آنها معاشرت یا مشورت می کنیم، بررسی تجارب دیگران و… ) در میزان موفقیت در حل مسائل.
 • تفاوت مثبت نگری با فرار کردن از مسائل.
 • توضیح مفصل تفاوت میان “اعراض از ناخواسته” با “جسارت برخورد با مسائل به منظور یافتن راه حل”.
 • نقش “قدرت تمرکز” در دریافت الهامات و ایده ها.
 • چه باوری بسازم که بتوانم نشانه ها و الهاماتی که به من گفته می شود را جدی گرفته و آنها را عملی نمایم؟
 • چرا گاهی با اینکه به شدت روی باورهای مان کار کرده ایم،اما هنوز نتیجه ای که می خواهیم، وارد زندگی مان نشده؟ چگونه می توان مانع را شناسایی و مسئله را حل نمود؟
 • چرا صاحب یک کسب و کار باید از کارمندانش بخواهد تا او را در جریان همه مسائل کسب و کار قرار دهند؟
 • صاحب یک کسب و کار چگونه می تواند
 • صاحب یک کسب و کار چگونه می تواند توانایی های لازم برای حل مسائل را در کارکنانش برانگیزاند.
 • چه باورهایی موجب می شود تا قادر باشی راه حلهایی را عملی و امکان پذیر بدانی که تصور امکان پذیر بودن آنها برای دیگران غیر ممکن است.

این محصول برای چه افرادی مناسب است؟

این محصول برای همه افرادی مناسب است که تصمیم گرفته اند به جای فرار از مسائل، توانایی حل مسئله را در خود آموخته و با حل مسائل شان رشد کنند. خواه مسئله مالی باشد یا مسئله ای در سلامتی، روابط و …
این محصول برای صاحبان کسب و کار، مدیران و کارمندانی که می خواهند استاد حل مسائل شوند، راه کارهایی قطعی و عملی دارد.

این محصول برای پدران و مادرهایی مناسب است که می خواهند با آموزش مهارت حل مسائل، الگویی عینی برای فرزندان خود باشند تا از آنها فردی بسازند که نه تنها از مسائل اش فرار نمی کند، بلکه مشتاق حل مسائل اش است زیرا تبدیل به فردی شده که همواره از مسائل اش بزرگتر است.

این محصول یک ضرورت برای هر فردی است که مشتاق تجربه نعمت ها و ثروت هایی است که در دل مسائل اش پنهان شده.
خواه آن فرد صاحب کسب و کار خودش باشد، مدیر یا کارمند یک بخش باشد یا خانم خانه داری که می خواهد نه تنها مادر و همسری نمونه باشد بلکه درآمد مستقلی هم داشته باشد.
زیرا موفقیت همه این افراد، به اندازه توانایی شان در حل مسائلی است که با آن مواجه می شوند.
زیرا قانون ثروت، یعنی حل مسئله.
هر کسب و کار یعنی راه حلی برای یک مسئله.
هر کسب و کاری که در جهان می بینی، به خاطر وجود یک مسئله و برای حل آن شکل گرفته و هرچه مسائل بزگتر و حیاتی تری توسط آن کسب و کار حل شود، ثروت بیشتری از جهان دریاف می نماید.
هرچه مسائل آدمهای بیشتری را حل نماید، ثروت بیشتری دریافت نمایی

 


مبلغ واقعی 85,000 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 80,750 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 39

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

دانلود کتاب روانشناسی شناختی - زارع، شریفی -

دانلود کتاب روانشناسی شناختی - زارع، شریفی -

دانلود کتاب روانشناسی شناختی تالیف حسین زارع، علی اکبر شریفی منبع رشته روانشناسی پیام نور شامل 262 صفحه با فرمت pdf طبق لیست حذفیات، فصل 7 حذف شود. بخش اول : فرآیندهای شناختی پایه فصل اول : مقدمه ای بر روان شناسی شناختی فصل دوم : توجه فصل سوم ادراک فصل چهارم : ...

دانلود کتاب روانشناسی رشد 1 - منیژه کرباسی -

دانلود کتاب روانشناسی رشد 1 - منیژه کرباسی -

دانلود کتاب روانشناسی رشد 1 تالیف دکتر منیژه کرباسی منبع رشته روانشناسی پیام نور شامل 404 صفحه در قالب فایل pdf ...

روانشناسی اجتماعی کاربردی – آبراهام پی، بونک و

روانشناسی اجتماعی کاربردی – آبراهام پی، بونک و

روانشناسی اجتماعی کاربردی نوشته آبراهام پی، بونک و مارک ون وگت ترجمه مجید صفاری نیا و پرستو حسن زاده منبع رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور شامل ۲۱۲ صفحه با فرمت pdf ...

آزمایشات و گزارشات روانشناسی تجربی (شامل شرح 30

آزمایشات و گزارشات روانشناسی تجربی (شامل شرح 30

مجموعه آزمایشات و روش تحقیق (گزارشات) روانشناسی تجربی کاملترین مجموعه آزمایشات روانشناسی در اینترنت (30 عدد گزاش کار آزمایش) شامل 30 آزمایش روانشناسی تجربی به صورت فایل ورد (doc و pdf)صفحه آرایی شده و قابل ویرایش به همراه مقدمه،شرح آزمایش، مواد و وسایل مورد نیاز، تحلیل ...

دانلود کتاب روان شناسی در نهج البلاغه - منبع درس

دانلود کتاب روان شناسی در نهج البلاغه - منبع درس

دانلود کتاب روان شناسی در نهج البلاغه منبع درس روانشناسی در حدیث تالیف مسعود آذربایجانی و صادق شجاعی شامل 249 صفحه با فرمت pdf ...

خلاصه‌ی کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو

خلاصه‌ی کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو

دانلود خلاصه‌ی کتاب انگیزش و هیجان +WORD خلاصه‌ی کتاب انگیزش و هیجان نوشته‌ی جان مارشال ریو ترجمه‌ی یحیی سیدمحمدی خلاصه انگیزش و هیجان نوشته‌ی جان مارشال ریو مناسب برای مرور سریع و شرکت در آزمون شامل نکات مهم ، کلیدی و ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب فلسفه علم روانشناسی و نقد آن - ماریو

دانلود کتاب فلسفه علم روانشناسی و نقد آن - ماریو

فلسفه علم روانشناسی و نقد آن فصل 1 و 2 و 3 و 13 ماریو بونژه، روبن آردیلا ترجمه محمد جواد زارعان و همکاران منبع رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور شامل 202 صفحه درقالب فایل pdf ...

دانلود کتاب روان شناسی رشد - جلد اول و دوم دوم -

دانلود کتاب روان شناسی رشد - جلد اول و دوم دوم -

دانلود کتاب روان شناسی رشد جلد اول از لقاح تا کودکی شامل 597 صفحه جلد دوم از نوجوانی تا پایان زندگی شامل 520 صفحه تالیف لورا برک ... ترجمه یحیی سید محمدی منبع رشته روانشناسی (ارشد) در قالب فایل pdf ...

کتاب روانشناسی تجربی- حمزه گنجی پیام نور -

کتاب روانشناسی تجربی- حمزه گنجی پیام نور -

کتاب روانشناسی تجربی تالیف حمزه گنجی منبع رشته روانشناسی پیام نور شامل 152 صفحه pdf ...

دانلود کتاب روان شناسی رشد انسان از تولد تا مرگ -

دانلود کتاب روان شناسی رشد انسان از تولد تا مرگ -

دانلود کتاب روان شناسی رشد انسان از تولد تا مرگ تالیف رایس فیلیپ ترجمه دکتر مهشید فروغان منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 600 صفحه در قالب فایل pdf ...

48 قانون قدرت

48 قانون قدرت

دانلود كتاب 48 قانون قدرت کتاب “۴۸ قانون قدرت” با مختصر‌سازی سه هزار سال از تاریخچه قدرت، آن را در چهل و هشت قانون که می‌تواند غیراخلاقی، بیرحمانه، حیله‌گرانه و یا آموزنده باشد، به‌خوبی توضیح داده است. این کتاب قوانین قدرت را در ماهیت اصلی آنها تشریح می‌کند، ...

دریافت فایل : 48 قانون قدرت
دانلود کتاب روان شناسی اجتماعی - یوسف کریمی -

دانلود کتاب روان شناسی اجتماعی - یوسف کریمی -

دانلود کتاب روان شناسی اجتماعی تالیف دکتر یوسف کریمی انتشارات پیام نور منبع رشته روانشناسی پیام نور شامل 365 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب رشد و شخصیت کودک - پاول هنری ماسن و

دانلود کتاب رشد و شخصیت کودک - پاول هنری ماسن و

دانلود کتاب رشد و شخصیت کودک تالیف پاول هنری ماسن و جرم کیگان ترجمه مهشید یاسایی منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 815 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی - غلامحسین

دانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی - غلامحسین

دانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی نوشته غلامحسین جوانمرد منبع رشته روانشناسی پیام نور شامل 235 صفحه فایل pdf ...

دانلود کتاب آمار استنباطی پیشرفته - زارع، طالبی،

دانلود کتاب آمار استنباطی پیشرفته - زارع، طالبی،

دانلود کتاب آمار استنباطی پیشرفته تالیف حسین زارع، سعید طالبی، محمد حسن صیف منبع رشته علوم تربیتی پیام نور (منبع ارشد) 270 صفحه فایل pdf ...

دانلود منبع درس افراد با نیازهای خاص 2 - رشته

دانلود منبع درس افراد با نیازهای خاص 2 - رشته

دانلود منبع درس افراد با نیازهای خاص 2 رشته روانشناسی پیام نور روانشناسی کودکان استثنایی نوشته سیدرضا میرمهدی شامل فصل های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 7 228 صفحه با فرمت pdf فصل اول : تاریخچه، تعریف و طبقه بندی کودکان استثنایی فصل دوم : کودکان تیزهوش و با استعداد فصل سوم : کودکان کم ...

کاربرد آزمون های روانی - امین پور، زارع -

کاربرد آزمون های روانی - امین پور، زارع -

دانلود کتاب کاربرد آزمون های روانی تالیف حسن امین پور، حسین زارع منبع رشته روانشناسی پیام نور شامل 273 صفحه با فرمت pdf ...

دانلود کتاب روانشناسی یادگیری - حسین زارع -

دانلود کتاب روانشناسی یادگیری - حسین زارع -

دانلود کتاب روانشناسی یادگیری تالیف حسین زارع منبع رشته روانشناسی پیام نور شامل 270 صفحه با فرمت pdf فصل اول : تعریف یادگیری فصل دوم : مبانی فلسفی رویکردهای نظری یادگیری فصل سوم : نظریه ثرندایک فصل چهارم : نظریه شرطی سازی کلاسیک (نظریه پاولف) فصل پنجم : نظریه کلارک ...

دانلود کتاب راهنمای انگلیسی برای دانشجویان

دانلود کتاب راهنمای انگلیسی برای دانشجویان

دانلود کتاب راهنمای انگلیسی برای دانشجویان راهنمایی و مشاوره دکتر منصور کوشا شامل 100 صفحه pdf ...

دانلود کتاب روانشناسي مرضي و كودكان استثنايي

دانلود کتاب روانشناسي مرضي و كودكان استثنايي پارسه ۱۹۴ ص قالب pdf ...

خلاصه روانشناسی عمومی - بر اساس کتاب گروه مولفان

خلاصه روانشناسی عمومی - بر اساس کتاب گروه مولفان

خلاصه روانشناسی عمومی بر اساس کتاب گروه مولفان پیام نور منبع رشته روانشناسی پیام نور روانشناسی عمومی 1 و 2 و رشته های حسابداری و مدیریت شامل 209 صفحه pdf ...

دانلود کتاب نظریه های شخصیت - تالیف جس فیست و

دانلود کتاب نظریه های شخصیت - تالیف جس فیست و

دانلود کتاب نظریه های شخصیت تالیف جس فیست و گریگوری جی فیست ترجمه یحیی سید محمدی منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 653 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب درآمدی بر روانشناسی دین - مسعود

دانلود کتاب درآمدی بر روانشناسی دین - مسعود

دانلود کتاب درآمدی بر روانشناسی دین - آموزه های روانشناسی در قرآن دکتر مسعود آذربایجانی و سید مهدی موسوی اصل منبع رشته روانشناسی پیام نور شامل 180 صفحه pdf ...

دانلود کتاب روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی

دانلود کتاب روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی

دانلود کتاب روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی تالیف علی دلاور منبع رشته علوم تربیتی و روانشناسی پیام نور شامل 182 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی

دانلود کتاب علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی

دانلود کتاب علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی تالیف سیداحمد هاشمیان منبع درس روانشناسی از دیدگاه اندیشمندان مسلمان رشته روانشناسی پیام نور شامل 249 صفحه با فرمت pdf ...

دانلود کتاب نهاد خانواده در اسلام و ایران - سعید

دانلود کتاب نهاد خانواده در اسلام و ایران - سعید

دانلود کتاب نهاد خانواده در اسلام و ایران نوشته سعید عبدالملکی منبع رشته علوم تربیتی و روانشناسی پیام نور شامل 220 صفحه با فرمت pdf فصل اول : تاریخچه، تعاریف و مفاهیم فصل دوم : بررسی جایگاه خانواده در اعصار گذشته و ادیان فصل سوم : وضعیت خانواده در جهان معاصر فصل چهارم : ...

خلاصه کتاب مقدمات راهنمایی و مشاوره

خلاصه کتاب مقدمات راهنمایی و مشاوره

دانلود خلاصه ی کتاب مقدمات راهنمایی و مشاوره (مفاهیم و کاربردها)نوشته‌ی عبداله شفیع آبادی انتشارات دانشگاه پيام نور خلاصه‌ی مقدمات راهنمایی و مشاوره عبداله شفیع آبادی پاورپوینت مقدمات راهنمایی و مشاوره عبداله شفیع آبادی مناسب برای مرور سریع و ...

پرسشنامه مقیاس شخصیتی مرزی (STB)

پرسشنامه مقیاس شخصیتی مرزی (STB)

پرسشنامه اختلال شخصیت مرزی شامل 22 سوال بطور کامل در قالب فایل word ارائه شده و شامل پرسشنامه-روش نمره گذاری و تفسیر-روایی و پایایی و منبع می باشد.پرسشنامه اختلال شخصیت مرزی شامل 22 سوال بطور کامل در قالب فایل word ارائه شده و شامل پرسشنامه-روش نمره گذاری و تفسیر-روایی و پایایی و ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

خرید کتاب و نرم افزار اینترنتی موبایل

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما