سایت تبلیغاتی و محصولاتی پارسا انلاین شاپ

سایت تبلیغاتی و محصولاتی پارسا انلاین شاپ

همانطور که می دانید PDF یکی از محبوبترین فرمت های ذخیره سازی مستندات ، کتاب ها و مقالات الکترونیکی است و مزیتی که آن را نسبت به بقیه فرمت های مشابه متمایز می کند این است که از حجم کمتری برخوردار است و هنگام انتقال آن به کامپیوتر دیگر و هر دستگاه دیجیتالی ، با مشکل به هم ریختگی و بی نظمی نوشته ها رو به رو نمی شوید. از این رو بر آن شدیم تا فایلهای مهم و اساسی روزمره برای هر قشر از جامعه روشنفکران و دانشجویان و دانش آموزان فایلهایی رو تهیه کنیم که هم بتوانید در هر دستگاه دیجیتالی بخوانید و هم بتوانید پرینت بگیرید از فایلهای که به فرمت PDF هستند موفق و پیروز شاد و سربلند باشید. در پناه حق علی یارتان با نظرات و پیشنهادات خودتان ما را در جهت بهتر کردن اهداف خود یاری کنین به بهترین پیشنهاد جایزه ویژه از سایت تعلق می گیرد. جهت پیشنهاد به قسمت ارتباط با ما یا ربات ما مراجعه کنید. @chatonlineparsaonline_bot مژده به دوستان عزیز سایت پارسا آنلاین شاپ به ازای دو کتاب می توانید 1 کتاب رایگان از سایت دریافت نمایید به ازای هر دو بار خرید ، به ربات تلگرامی ما مراجعه فرمایید. دوستانی که گوشی ایفون دارند می تواند بعد خرید درخواست کنند فایلها به ایمیل شان یا به تلگرامشان فرستاده شود فایلهای صوتی و کتاب های پی دی اف بلامانع می باشد. قابل توجه دوستان اسمارت فون اندرویدی و اسمارت فون ایفون کلیه فایلها بعد خرید با فرمت زیپ می باشند باید با برنامه زیپ استخراج شوند تا قابل استفاده شوند از انجایی که برای اسمارت ایفون به سختی انجام پذیراست این دو اپلیکشین معرفی می گردد. با نصب برنامه zip viewer یا zip archiver در ایفون می توانین فایلهای زیپ رو استخراج کنین

آمار سایت

نظرسنجی سایت

چه محصولاتی از سایت مورد نظر ما مورد پسند شماست

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 73
 • بازدید دیروز : 833
 • بازدید کل : 721695

کتاب صوتی شیوه حل مسائل زندگی


کتاب صوتی شیوه حل مسائل زندگی

مسائل، جزئی از زندگی همه ما هستند. فرصتی برای هدایت به سمت مسیری است که نه تنها با بروز استعداد و توانایی هامان، ما را رشد می دهد، بلکه به واسطه آگاهی از آنهمه استعداد و توانایی درونی، عزت نفس مان را برای برداشتن گام های بزرگ بعدی، می سازد.

زیرا گاهی راه اطلاع از آنهمه توانایی ها و عزت نفس درونی و بروز آن، از مسیر حل یک مسئله می گذرد. گاهی با مسئله ای مواجه می شوی که برای حلش، مجبور به آموختن مهارت و پیمودن مسیری می شوی که تبدیل به برترین ویژگی و مهم ترین عامل موفقیت ات شده و به زندگی ات معنا و جهت می بخشد.

به گونه ای که اگر به صورت آگاهانه قصد طراحی چنین برنامه ای برای زندگی ات داشتی، حتی با وجود تیمی از افراد زبده نیز از عهد ه اش بر نمی آمدی.

نتیجه حل هر مسئله و نتیجه هر قدمی که برای حل آنها بر می داری، اعتماد به نفس، ایمان و تجاربی است که نسخه ای جدید از تو می سازد. فردی که قادر به حل هر مسئله ای هست.

وقتی به مهم ترین دست آورده های زندگی ام نگاه می کنم، می بینم همه آنها حاصل مسائلی بوده که حل نموده ام یا در مسیر حل یک مسئله، به مسیر آن نعمت هدایت و قدم به قدم پیش رفته ام.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در “محصول شیوه حل مسائل زندگی” مفصلاً بررسی و راه حل هایی کاربردی و عملی برای آن ارائه شده، این مسئله است که شاید همین حالا بزرگترین مسئله شما نیز باشد:

یعنی مدت هاست هدفی مانند “رسیدن به استقلال مالی” تعیین نموده و احساس می کنی همه تمرکز و توان ات را به بهترین نحو، صرف تحقق آن نموده ای. باورهای هماهنگ با آن هدف را نیز ساخته ای.

یعنی به هر شکلی که حساب می کنی، حتی به شیوه قوانین کیهانی، مطمئن تر می شوی که از لحاظ باورهایی که ساخته ای، آن وضعیت دلخواه مالی، باید تا الان وارد زندگی ات شده باشد. اما چرا نیست!؟

این موضوع، مدت ها مهم ترین مسئله زندگی من نیز بود. در واقع مهم ترین تغییر زندگی من از فقر به ثروت، با حل این مسئله رخ داد.

این ماجرا درس بسیار بزرگی برایم داشت و قانون بسیار مهمی در فرایند تغییر باورها تا رسیدن به نتایج ملموس را به من آموخت که تا آن زمان هرگز متوجه آن نشده بودم.

ماجرا شبیه یادگیری حروف الفبا است. فرض نما که خواسته ات نوشتن یا خواندن یک کتاب باشد و ۳۰ حرف از ۳۲ حروف الفبا را بیاموزی. فکر می کنی چقدر قادر به خواندن یا نوشتن خواهی بود؟ قطعاً نه چندان!

زیرا همان دو حرف به نظر بی اهمیت، همه آن حروف مهم را به هم وصل و از آن یک نوشته عالی می سازد.

موضوعی که مانع ورود استقلال مالی به زندگی من شده بود نیز ماجرایی شبیه به همین یکی دو حرف به ظاهر بی تأثیر داشت.

اما به محض اینکه موفق به شناسایی مانع و حل مسئله شدم، گویی نتایج باورهایی که ساخته بودم، پشت آن مانع جمع شده بود و دقیقاً روز بعد به خاطر برداشته شدن آن مانع، نشانه ای آمد و مرا به مسیری هدایت کرد که اولین تجربه ام از استقلال مالی بود. از آن به بعد، اوضاع زندگی مالی من، همیشه از بهترین به سمت عالی تر پیش رفته است.

درک این موضوع و اجرای آن در نتیجه گرفتن از تغییر باورها یا بهتر است بگویم، تکمیل فرایند تغییر باورها، آنقدر حیاتی است که بخش مهمی از محصول “شیوه حل مسائل زندگی”، به این موضوع اختصاص داده شده و با بیان جزئیات ماجرای این موضوع، قدم به قدم، راهکارهای عملی برای حل این مسئله، توضیح داده شده است.


 

با جزئیات کامل توضیح دهید چه نگاه و باوری درباره آن مسئله ساختید که موفق به حل آن شدید و حل این مسأله چه تأثیری بر اعتماد به نفس تان داشت. چقدر ایمان شما را افزایش داد و چه باورهای قدرتمند کننده ای در شما ایجاد شد.

به صورت کامل داستان دستاوردهایی را توضیح دهید که شروعش از برخورد با آن مسئله و حل آن بوده است.

 

ماموریت این برنامه

بزرگترین مسئله ای که در زندگی با آن برخورد و بالاخره موفق به حل آن شدم، مسئله مالی بود.
وقتی رسالتم را در “اشاعه توحید و یکتاپرستی در جهان”، یافتم، برای تحقق این خواسته، مشتاق تر شدم. زیرا از آن پس مهم ترین دلیلم از داشتن آزادی مالی، این بود که زمان آزاد برای انجام هر کاری(آزادی زمانی) و منابع و شرایط لازم برای زندگی در هر مکانی(آزادی مکانی) را داشته باشم تا به رسالتم تحقق ببخشم.

اما به خاطر باورهای نامناسب، شیوه برخورد با مسائل و حل آنها را نمی دانستم. برای همین به مدت زمانی طولانی، با این مسئله روبرو بودم با اینکه در سایر جنبه های زندگی ام مثل سلامتی، روابط، موفقیت های فردی، به نتایج بسیار بزرگی دست یافته بودم.

اما وقتی قانون برخورد با مسائل وحل آنها را آموختم و باورهای مناسبی را ساختم، به خاطر حل این مسئله، به مسیری هدایت شدم که قدم به قدم نه تنها مرا به بزرگترین خواسته هایم رسانده، بلکه این مسیر به من کمک کرد تا دیدگاه توحیدی خود درباره نحوه نگاه صحیح به خداوند و سیستم جهان برای ساختن زندگی بهتر را با هزاران نفر دیگر به اشتراک بگذارم. تا هم خودم خوب زندگی نمایم و هم کمک کنم تا جهان جای بهتری برای زندگی باشد.
خبر خوب این است که لازم نیست شما نیز مانند من زمانی طولانی را صرف این نوع مسائل نمایید. بلکه کافی است باورهایی را بسازی که موجب هدایت شما به سمت راه حل ها می شود.

شیوه آموزش این محصول

آموزش این محصول بر اساس توضیح بخشی از زندگی شخصی ام است که به واسطه حل یک مسئله، واضح ترین حرکت من از فقر به ثروت، در آن برهه از زندگی ام رخ داد . تصمیم گرفتم با بازگو نمودن جزئیات مسیری که برای حل بزرگترین مسئله زندگی ام (مسئله مالی) طی نمودم، شیوه برخورد با مسائل و حل آنها را توضیح دهم. تا الگویی عینی، کارآمد و قابل تکرار باشد برای حل مسائل هزاران نفر دیگر که از این برنامه استفاده می کنند.
پس از مسائل ات نترس. نگران آنها نباش و نخواه که مسئله ای نداشته باشی.
کافی شما هم این الگو را بسازی. کافی است همان نگاه و باورهایی را ایجاد نمایی که در این محصول چگونگی ایجادشان توضیح داده شده است.

آنوقت توانایی هایی در وجودت بیدار می شود که تو را قادر به حل هر مسئله ای می نماید و نسخه ای جدید از تو می سازد که همواره از مسائل اش بزرگتر است.فردی که مشتاق و پذیرای مسائل است و ایمان و باورهایی ساخته که همواره حامی او در دیدن راه حلهاست.

این را از زبانی فردی می شنوی که همین ۱۰ سال پیش، فقط یک راننده تاکسی بود و در یک اتاق سیمانی از خانه ای زندگی می کرد که حمام، آشپزخانه و حیاتش با ۳ خانواده دیگر مشترک بود.
خداوند مرا به این مسیر هدایت کرد

زیرا حتی در آن شرایط هرگز نپذیرفته بودم که راهی برای رسیدن به استقلال مالی برای من نیست.

زیرا این باور را ساختم که اگر حتی یک نفر در جهان به آزادی مالی، آزادی زمانی و مکانی رسیده، من هم می توانم.

زیرا این باور را ساختم که هر مسئله در دل خود راه حلی دارد که نه تنها بسیار آسان و ممکن است، بلکه آمده است تا مرارشد دهد.

به خاطر چنین ایمانی، به سمت دستاوردهایی هدایت شدم که موجب شده اکنون قادر باشم هر جای دنیا بخواهم زندگی کنم. زمان آزاد و آزادی مالی برای زیستن به هر شیوه ای که بخواهم را بدون هیچ محدودیتی دارم.

موضوع مهم این است که این ایمان، یک شبه ساخته نمی شود. در این محصول توضیح داده ام که تحول زندگی من از فقر به ثروت نیز، یک شبه رخ نداد. بلکه در این مسیر باورهای قدرتمند کننده زیادی ساخته شد که به من ایمان، انگیزه و شور و اشتیاق بخشید تا قدم های بزرگترِ بعدی را بردارم.

اما با باورهای قدرتمند کننده، اعتماد به نفس و ایمانی که در طی این مسیر شکل گرفت و هر بار قدرتمند کننده تر شد، نه تنها موفق به حل مسائلی شدم که تمام زندگی ام درگیر آن بودم، بلکه از آن به بعد دیگر همواره اوضاع زندگی ام از عالی به سمت عالی تر پیش رفته. یعنی هرگز مسئله ای نبوده که به نظرم سخت بیاید یا مرا بیازارد.

زیرا پس از کسب تجارب زیاد درباره حل مسائل، یا حتی یک تجربه از حل مسئله ای به ظاهر غیر ممکن، شخصیت جدیدی در شماشکل می گیرد، که نه تنها همیشه قادر به حل مسائل می شود، بلکه درباره دیدن برکت ها و فرصت ها از دل مسائل، به شهود می رسی.

چرا باید اول باور مناسب را ساخت و سپس به مسئله نگاه کرد؟

جهان ساخته شده تا به باورهایت پاسخ دهد. وقتی با مسئله ای مواجه می شوی، همیشه به اندازه باورهایی که ساخته ای، قادر به دیدن راه حل ها یا دریافت الهامات خواهی بود.

هرچه باورهایت قدرتمند کننده تر باشد، راه حل ها ساده تر و دستاوردها بزرگتر خواهد بود. یعنی مسئله این است که راه حلها بصورت خود به خود نمایش داده نمی شود، راه حلها همیشه از درون باورهای شما رشد کرده و در قالب الهامات، نشانه ها و… در زندگی ات ظاهر می شوند.

وقتی وارد مسیر حل مسئله ات می شوی، دستان خداوند به اندازه باورت و در قالب آدمها، شرایط ، الهامات، فرصت ها و … وارد زندگی شده و قدم به قدم به مسیر هدایت می شوی و تجاربی کسب می کنی که هر کدام از آنها، نقش آجری را دارد که دیوار موفقیت تو را حاصل می کند.

موضوعاتی که در این محصول به آنها پرداخته و پاسخ داده می شود

 • چرا باید از مسائلت آگاه شوی و آنها را حل نمایی.
 • عواملی که سبب می شود تا در معرض دریافت الهامات و ایده ها برای حل مسئله، قرار گرفت.
 • مهم ترین باورهایی که ایجادشان، ما را تبدیل به “استاد حل مسائل” می نماید. یعنی فردی که همواره از همه مسائلش بزرگتر است.
 • چگونه می توان راه حل را از دل مسئله یافت و آن را تبدیل به فرصتی برای رشد و پیشرفت نمود.
 • نقش ورودی ها (افرادی که با آنها معاشرت یا مشورت می کنیم، بررسی تجارب دیگران و… ) در میزان موفقیت در حل مسائل.
 • تفاوت مثبت نگری با فرار کردن از مسائل.
 • توضیح مفصل تفاوت میان “اعراض از ناخواسته” با “جسارت برخورد با مسائل به منظور یافتن راه حل”.
 • نقش “قدرت تمرکز” در دریافت الهامات و ایده ها.
 • چه باوری بسازم که بتوانم نشانه ها و الهاماتی که به من گفته می شود را جدی گرفته و آنها را عملی نمایم؟
 • چرا گاهی با اینکه به شدت روی باورهای مان کار کرده ایم،اما هنوز نتیجه ای که می خواهیم، وارد زندگی مان نشده؟ چگونه می توان مانع را شناسایی و مسئله را حل نمود؟
 • چرا صاحب یک کسب و کار باید از کارمندانش بخواهد تا او را در جریان همه مسائل کسب و کار قرار دهند؟
 • صاحب یک کسب و کار چگونه می تواند
 • صاحب یک کسب و کار چگونه می تواند توانایی های لازم برای حل مسائل را در کارکنانش برانگیزاند.
 • چه باورهایی موجب می شود تا قادر باشی راه حلهایی را عملی و امکان پذیر بدانی که تصور امکان پذیر بودن آنها برای دیگران غیر ممکن است.

این محصول برای چه افرادی مناسب است؟

این محصول برای همه افرادی مناسب است که تصمیم گرفته اند به جای فرار از مسائل، توانایی حل مسئله را در خود آموخته و با حل مسائل شان رشد کنند. خواه مسئله مالی باشد یا مسئله ای در سلامتی، روابط و …
این محصول برای صاحبان کسب و کار، مدیران و کارمندانی که می خواهند استاد حل مسائل شوند، راه کارهایی قطعی و عملی دارد.

این محصول برای پدران و مادرهایی مناسب است که می خواهند با آموزش مهارت حل مسائل، الگویی عینی برای فرزندان خود باشند تا از آنها فردی بسازند که نه تنها از مسائل اش فرار نمی کند، بلکه مشتاق حل مسائل اش است زیرا تبدیل به فردی شده که همواره از مسائل اش بزرگتر است.

این محصول یک ضرورت برای هر فردی است که مشتاق تجربه نعمت ها و ثروت هایی است که در دل مسائل اش پنهان شده.
خواه آن فرد صاحب کسب و کار خودش باشد، مدیر یا کارمند یک بخش باشد یا خانم خانه داری که می خواهد نه تنها مادر و همسری نمونه باشد بلکه درآمد مستقلی هم داشته باشد.
زیرا موفقیت همه این افراد، به اندازه توانایی شان در حل مسائلی است که با آن مواجه می شوند.
زیرا قانون ثروت، یعنی حل مسئله.
هر کسب و کار یعنی راه حلی برای یک مسئله.
هر کسب و کاری که در جهان می بینی، به خاطر وجود یک مسئله و برای حل آن شکل گرفته و هرچه مسائل بزگتر و حیاتی تری توسط آن کسب و کار حل شود، ثروت بیشتری از جهان دریاف می نماید.
هرچه مسائل آدمهای بیشتری را حل نماید، ثروت بیشتری دریافت نمایی

 


مبلغ واقعی 85,000 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 80,750 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 229

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

درمان خود ارضایی با خود هیپنوتیزم (در

درمان خود ارضایی با خود هیپنوتیزم (در

اگر به دنبال منابع علمی خارجی در باره هیپنوتیزم و درمان خود ارضایی با خود هیپنوتیزم Masturbation هستید، آدرس آنها در انتهای همین صفحه آمیده است. شما فقط کافیست برای درمان خود ارضایی با خود هیپنوتیزم ، اقدام نمایید. فقط روزی یک ربع برای این کار لازم است. پس از ۳۰ روز از ...

کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد

کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد ویراست محمدنقی براهنی جدیدترین ویراست این کتاب دو جلد است که قیمت آن حدود 70000تومان است اما این نسخه pdf با وجود قدیمی بودن هیچ تفاوتی با نسخه جدید از نظر محتوا ندارد 726 صفحه سال چاپ1389 ...

آموزش جنسی و زناشویی

سلام و عرض ادب خدمت همگی عزیزان پکیج شماره ی 1 آموزش مسایل زناشویی و جنسی مشکلات و مسایل جنسی و زناشویی طیف گسترده ای از افراد را درگیر خود می سازد.در این میان داشتن اطلاعات بیشتر می تواند در این مسیر گره گشا باشد. از حدود یک سال پیش در سایت خانواده ی برتر مجموعه ...

دریافت فایل : آموزش جنسی و زناشویی
دانلود کتاب صوتی برایان تریسی / Brian Tracy مدیریت

دانلود کتاب صوتی برایان تریسی / Brian Tracy مدیریت

دانلود کتاب صوتی مدیریت بحران نویسنده: برایان تریسی / Brian Tracy زمان محصول: ۶۵ دقیقه مشخصات فایل: MP3 با حجم 90 مگابایت آموزش‌هایی کتاب صوتی مدیریت بحران : به دست گرفتن کنترل اوضاع حفظ آرامش و منطقی بودن حتی در طی بحران برقراری ارتباط روشی، مداوم و ...

دانلود جزوه و خلاصه کتاب علم النفس (روانشناسی از

دانلود جزوه و خلاصه کتاب علم النفس (روانشناسی از

دانلود جزوه و خلاصه کتاب علم النفس (روانشناسی از دیدگاه اندیشمندان مسلمان) + نمونه سوال بر اساس کتاب سید احمد هاشمیان منبع رشته روانشناسی پیام نور ...

دانلودجزوه کتاب روان شناسی شخصیت (نظریه ها و

دانلودجزوه کتاب روان شناسی شخصیت (نظریه ها و مفاهیم) -+فلش کارت+نمونه سوالات. تالیف یوسف کریمی- پیام نور- pdf ...

دانلود پاورپوینت آموزشی مهارتهای فرزندپروری

دانلود پاورپوینت آموزشی مهارتهای فرزندپروری

سلامت روان کودکان و نوجوانان بخشی از سلامت و رفاه عمومی است .هر اقدام جدی برای بهبود بهداشت روان کودکان مستلزم ارزیابی کیفیت تربیت کودک و روابط خانوادگی آنهاست. تربیت سازنده فرزندا ن شامل مهارتهایی برای مراقبت ،حمایت،دوست داشتن و راهنمایی و ارشاد کودکان و نوجوانان می باشد ...

دانلود پاور پوینت کتاب روان شناسی تربیتی دکتر

دانلود پاور پوینت کتاب روان شناسی تربیتی دکتر

دانلود فایل پاورپوینت روان شناسی تربیتی دانشگاه پیام نور تالیف دکتر سیف این فایل برای دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاه ها که درس روان شناسی تربیتی را تدریس می کنند یا قصد ارائه آن را به صورت کنفرانس دارند بسیار مفید می باشد. فایل پاور پوینت کاملترین فایل ...

پرسشنامه مقیاس شخصیتی مرزی (STB)

پرسشنامه مقیاس شخصیتی مرزی (STB)

پرسشنامه اختلال شخصیت مرزی شامل 22 سوال بطور کامل در قالب فایل word ارائه شده و شامل پرسشنامه-روش نمره گذاری و تفسیر-روایی و پایایی و منبع می باشد. هدف پرسشنامه ارزیابی اختلال شخصیت مرزی از ابعاد مختلف (عامل ناامیدی، عامل تکانشگری، عامل سوم: عامل علائم تجزیه ای و ...

دانلود کتاب صوتی برایان تریسی / Brian Tracy کسب اولین

دانلود کتاب صوتی برایان تریسی / Brian Tracy کسب اولین

دانلود کتاب صوتی برایان تریسی / Brian Tracy کسب اولین یک میلیون دلار نویسنده: برایان تریسی / Brian Tracy زمان محصول: ۵۰ دقیقه مشخصات فایل: MP3 با حجم 50 مگابایت آموزش‌هایی کتاب صوتی کسب اولین یک میلیون دلار: آموزش افزایش ارزش افزوده در هر شغلی که دارید روش جالب ...

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیزهوش

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیزهوش

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیزهوش تعداد صفحات : 28 فرمت : doc بسیار کامل منابع فارسی و انگلیسی دارد. ارجاع و پاورقی استاندارد دارد. رفرنس دهی استاندارد دارد. کاملترین در سطح اینترنت دارای تحقیقات انجام شده داخلی و خارجی گارانتی بازگشت وجه دارد. بخشی از متن: تعریف ...

پرسشنامه حالات هویت بنیون و آدامز (EOM-EIS-2)

پرسشنامه حالات هویت بنیون و آدامز (EOM-EIS-2)

پرسشنامه حالات هویت بنیون و آدامز در قالب Word(قابل ویرایش) و 12 صفحه، با روایی و پایایی، شیوه نمره گذاری و منابع ارئه می گردد. نمونه مقاله معتبر کارشده با این پرسشنامه نیز ضمیمه گردیده است. این پرسشنامه از ۶۴ آیتم تشکیل شده و شامل چهار خرده مقیاس آشفته، زودشکل گرفته، تعویق ...

دانلود مستقیم مجموعه فیلم های آموزشی تشخیص و

دانلود مستقیم مجموعه فیلم های آموزشی تشخیص و

خریدسی دی های تشخیص و درمان اختلالات یادگیری اختلال دیکته نویسی(3 فیلم آموزشی تخصصی) اختلال خواندن(3 فیلم آموزشی تخصصی) اختلال ریاضی(3 فیلم آموزشی تخصصی) در این سی دی ها چگونگی تشخیص و درمان اختلالات یادگیری با ارائه تمرین های مختلف و متنوع به خوبی آموزش داده می شود. این سی دی ...

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق احساس پیوستگی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق احساس پیوستگی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق احساس پیوستگی در 22 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.توضیحات کوتاه از متن:توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان ...

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات رفتاری

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات رفتاری

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات رفتاری کودکان در 41صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.توضیحات کوتاه از متن:توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو ...

مقاله جامعه شناسی در ورزش (۸صword)

مقاله جامعه شناسی در ورزش (۸صword)

عنوان: مقاله جامعه شناسی در ورزش صفحات: ۸ صفحه فرمت: word شامل: مقدمه،توضیحات می باشد. هزینه دانلود: انتهای صفحه ------------------- قسمتی از مقاله جامعه شناسی در ورزش : ... جامعه‌شناس، تأثير نهادهاى اجتماعى بر فرد، رفتار اجتماعى و ارتباطات انسان در گروه و يا در نهاد و ...

مقاله در مورد افکار منفی (۱۵صword)

مقاله در مورد افکار منفی (۱۵صword)

عنوان: مقاله در مورد افکار منفی صفحات: ۱۵ صفحه فرمت: word شامل: مقدمه،توضیحات(بررسی افکار منفی، بررسی افکار مثبت، چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم) می باشد. هزینه دانلود: انتهای صفحه ------------------- قسمتی از مقاله در مورد افکار منفی: روانشناسان مشاوره و بویژه ...

افزایش تمرکز ذهن برای درس خواندن با تضمین

افزایش تمرکز ذهن برای درس خواندن با تضمین

طراحی ریتم صاعقه، جهت افزایش تمرکز ذهن برای درس خواندن ، می باشد. و محتوای آن در زمینه تمرکز ذهن و موفقیت تحصیلی است. در گذشته، برای درس خواندن ، باید از خودهیپنوتیزم و مدیتیشن و یوگا و شعله شمع و نقطه سیاه و ... کمک می گرفتیم. اما اکنون می توان به راحتی از این فناوری شگفت ...

اصول مطالعه ی تند خوانی (1000 کلمه در دقیقه)

اصول مطالعه ی تند خوانی (1000 کلمه در دقیقه)

امروزه برای پیشرفت بیشتر در تمامی امور با توجه به انفجار اطلاعات نیازمند 75 درصد سود بازاریابی شماست . روشی هستیم تا بتوانیم . به خوبی خیل عظیمی از اطلاعات را فراگیری کنیم و یکی از این روش ها یادگیری اصول مطالعه ی تند خوانی می باشد . علاوه بر یادگیری خیل عظیم ...

ناگفته های ضروری زناشوئی و جنسی+فیلم!

ناگفته های ضروری زناشوئی و جنسی+فیلم!

از عواقب خودارضایی با خبرید ؟ موثرترین راههای ترک ان را می دانید ؟ آقایان ! از زود انزالی رنج می برید ؟ خانم ها ! همسرتان قادر به ارضا شما نیست ؟ از سایز آلت خود ناراضی هستید ؟ نظر خانم ها را در این مورد می دانید ؟ میخواهید به همراه همسرتان ارگاسم طولانی و دلپذیر داشته باشید ؟ ...

تست شخصیت مایرز بریگز (MBTI)

تست شخصیت مایرز بریگز (MBTI)

یکی از معتبرترین، مطمئن ترین و درست ترین تست خودشناسی و تست شخصیت شناسی در دنیا، تست شخصیت شناسی MBTI است. تست شخصیت MBTI بر مبنای نتایج تحقیقات روانشناس مشهور سوئیسی، یونگ، شکل گرفت. کارل یونگ معتقد بود اگر بتوان زیربنای ذهنی، برداشت ها و نگرش های اشخاص را شناخت، می توان ...

تحقیق سندروم داون

تحقیق سندروم داون

تحقیق با عنوان سندروم داون در 4 فصل و 28 صفحه تدوین گردیده و شامل فهرست مطالب ، منابع، مقدمه و ...می باشد.نشانه های سندروم داون، علل پیدایش و عوارض و ... در این تحقیق توضیح داده شده است. تحقیق شامل موارد زیر است: فصل اول. 2 کلیات تحقیق.. 2 مقدمه. 2 فصل دوم. 5 گردآوری مطالب.. 5 سندرم ...

دریافت فایل : تحقیق سندروم داون
دانلود رايگان کتاب هفت راز شگرف جهان

دانلود رايگان کتاب هفت راز شگرف جهان

کتاب الکترونیک هفت راز شگرف جهان اندیشه‌‌های ما انرژی وسیعی دارند و ... اندیشه‌‌های ما انرژی وسیعی دارند و همه‌ی انرژی‌های همرنگ، یکدیگر را جذب می‌کنند، درست مثل یک آهن‌ربا و من خوشحالم از این‌که در دست‌های من، برگ برنده‌ی زندگی‌ام وجود دارد. من ...

دانلود رایگان کتاب روانشناسی ثروت

دانلود رایگان کتاب روانشناسی ثروت

دانلود رایگان کتاب روانشناسی ثروت روانشناسی ثروت چیست ؟ راههای ثروتمند شدن از نگاه شما چگونه است ؟ بزرگترین راز ثروت (جذب ثروت) شما در زندگی کنونی چیست ؟ اخطار: اگر به درویش مسلکی اعتقاد دارید و فکر میکنید هر کس پولدار است دزد است، این کتاب (روانشناسی ثروت) را نخوانید. ممکن ...

دانلود كتاب استارتاپ ویکند Startup Weekend

دانلود كتاب استارتاپ ویکند Startup Weekend

استارتاپ ویکند (Startup Weekend) یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) بر‌گزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ...

پروژه آماری تأثیر سطح اقتصاد خانواده بر گرایش به

پروژه آماری تأثیر سطح اقتصاد خانواده بر گرایش به

دانلود پروژه آماری تأثیر سطح اقتصاد خانواده بر گرایش به مواد مخدر در بین زندانیان این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد قالب: Word تعداد صفحات: 28 توضیحات: مقدمه امروزه كسي نيست كه در خصوص مضرات و اثرات سوء سياسي، ...

دانلود رايگان كتاب بيشعوري

دانلود رايگان كتاب بيشعوري

این کتاب درباره بیشعوری در دوره معاصر است. بله، بیشعوری! و تاثیر عمیقی که بیشعورها با نفوذ در اجتماع، سیاست، علوم، تجارت، دین و امثال اینها در دنیای معاصر می گذارند. به نظر نویسنده، بیشعورها احمق نیستند، اتفاقا بیشتر آنها نابغه اند؛ اما نابغه هایی خودخواه؛ مردم آزار، با ...

فایل صوتی mp3 مراقبه صفحه سفید شیرجه در آرامش شامل

فایل صوتی mp3 مراقبه صفحه سفید شیرجه در آرامش شامل

تمرین مراقبه، ما را به سفر شگفت انگیز شکاف بین افکارمان می برد، در آنجا فایده های بسیاری از قبیل زندگی سالم تر و سرشار از آرامش بدون اضطراب، نگرانی و بدون خستگی وجود دارد و به ما این توانایی را می دهد تا به سطوح مختلف ذهن و حالت هوشیاری دسترسی بیابیم. بهتر است این مدیتیشن را ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

ارسال ایمیل در صورت خرید قبلی supportpurchase@parsaonline-shop.ir

خرید کتاب و نرم افزار اینترنتی موبایل

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما