سایت تبلیغاتی و محصولاتی پارسا انلاین شاپ

سایت تبلیغاتی و محصولاتی پارسا انلاین شاپ

همانطور که می دانید PDF یکی از محبوبترین فرمت های ذخیره سازی مستندات ، کتاب ها و مقالات الکترونیکی است و مزیتی که آن را نسبت به بقیه فرمت های مشابه متمایز می کند این است که از حجم کمتری برخوردار است و هنگام انتقال آن به کامپیوتر دیگر و هر دستگاه دیجیتالی ، با مشکل به هم ریختگی و بی نظمی نوشته ها رو به رو نمی شوید. از این رو بر آن شدیم تا فایلهای مهم و اساسی روزمره برای هر قشر از جامعه روشنفکران و دانشجویان و دانش آموزان فایلهایی رو تهیه کنیم که هم بتوانید در هر دستگاه دیجیتالی بخوانید و هم بتوانید پرینت بگیرید از فایلهای که به فرمت PDF هستند موفق و پیروز شاد و سربلند باشید. در پناه حق علی یارتان با نظرات و پیشنهادات خودتان ما را در جهت بهتر کردن اهداف خود یاری کنین به بهترین پیشنهاد جایزه ویژه از سایت تعلق می گیرد. جهت پیشنهاد به قسمت ارتباط با ما یا ربات ما مراجعه کنید. @chatonlineparsaonline_bot مژده به دوستان عزیز سایت پارسا آنلاین شاپ به ازای دو کتاب می توانید 1 کتاب رایگان از سایت دریافت نمایید به ازای هر دو بار خرید ، به ربات تلگرامی ما مراجعه فرمایید. دوستانی که گوشی ایفون دارند می تواند بعد خرید درخواست کنند فایلها به ایمیل شان یا به تلگرامشان فرستاده شود فایلهای صوتی و کتاب های پی دی اف بلامانع می باشد. قابل توجه دوستان اسمارت فون اندرویدی و اسمارت فون ایفون کلیه فایلها بعد خرید با فرمت زیپ می باشند باید با برنامه زیپ استخراج شوند تا قابل استفاده شوند از انجایی که برای اسمارت ایفون به سختی انجام پذیراست این دو اپلیکشین معرفی می گردد. با نصب برنامه zip viewer یا zip archiver در ایفون می توانین فایلهای زیپ رو استخراج کنین

آمار سایت

نظرسنجی سایت

چه محصولاتی از سایت مورد نظر ما مورد پسند شماست

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 162
  • بازدید دیروز : 833
  • بازدید کل : 721784

روانشناسی و دین یونگ pdf


روانشناسی و دین یونگ pdf

موضوع: دین از نگاه کارل گوستاو یونگ و نقد آن

مقدمه
کارل گوستاو یونگ یک متفکر عالی مقام است کسی که در سالهای آخر عمرش تاحدی به یک اسطوره تبدیل شد.وی روان پزشکی بود که از طریق کاوش در اعماق و اسرار روان آدمی،دانش بشری را به زوایای مبهم درون پیچیده ی انسان رهنمون داد.
مطالعه عمیق او بر ساخت شخصیت انسان ها،این نکته را روشن ساخت که تلاش برای تبیین و تغییر رفتار آدمی در قالب فرمول ساده ی محرک و پاسخ ،آنچنان که رفتارگرایان می پنداشتند،میسر نیست.
غفلت از درون انسان،روان شناسی را در تبیین پدیده هایی چون مراسم دینی و مذهبی،عرفان،کمال جویی آدمی و ذخایر گسترده معنوی ناتوان می سازد.
تبیین دقیق نظر یونگ درباره انتظار بشر از دین ،به فهم روان شناسی وی در عرصه روانشناسی دین بستگی دارد.روان شناسی دین از دیدگاه یونگ دانشی تجربی است که دین را از دیدگاه تجربی پژوهش می کندو بنا را فقط بر مشاهده پدیده ها می گذارد.
یونگ بر این باور است که امروز برای درک مسائل دینی شاید راهی جز روان شناسی وجود نداشته باشد.
یونگ می گوید تنها از خلال فهم روان شناختی و تجارب و عوالم درونی است که به دین راه می یابد.
وی بر آن است که روان شناسی دین از اساس درباره ی خدا نیست،بلکه درباره ی عقاید انسان درباره خداست.
یونگ دیدگاه خود را در باب دین و نیاز انسان به دین چنین بیان می کند:
دین یکی از قدیمی ترین و عمومی ترین تظاهرات روح انسان است و بنابراین واضح است که هرگونه روان شناسی که سرو کارش با ساختمان شخصیت انسان باشد لااقل نمی تواند این حقیقت را نادیده بگیرد که دین تنها یک پدیده اجتماعی و تاریخی نیست، بلکه برای بسیاری افراد بشر حکم یک مسأله مهم شخصیتی را دارد.
دین به معنای تفکر از روی وجدان و با کمال توجه درباره آن چیز قدسی و نورانی است.این چیز عبارت از یک نیروی محرّک یا یک اثری است که علت آن را نمی توان در عمل ارادی فرد پیدا کرد. علتش هرچه باشد،حالتی است که به انسان دست می دهد بی آنکه اراده ی او در آن دخیل باشد.
دین عبارت از یک حالت مراقبت و تذکر و توجه دقیق به بعضی عوامل مؤثر است که بشر عنوان قدرت قاهره را به آنها اطلاق می کند.می توان گفت اصطلاح دین معرف حالت خاص وجدانی است که بر اثر درک کیفیت قدسی و نورانی تغییر یافته باشد.
یونگ شرط حتمی و ضروری شفا یافتن بیماران عصبی و روانی را دینداری واقعی و ایمان و پایبندی به اعتقادات دینی معرفی می کند. اعتقاداتی که انسان در برابر آنها استقامت به خرج می دهد و تجربه دینی خود را تقویت می کند. به عقیده او افراد در برابر برخورد مستقیم با حالت دینی به طرز مؤثری حفظ و حمایت می شوند.
یونگ درباره واقعیت داشتن دین می نویسد: دین همان قدر واقعی است که گرسنگی و ترس از مرگ،و میان فعالیتهای معنوی انسان از همه قوی تر و اصیل تر است.
تعریف یونگ از روان
روان از سه سطح مختلف تشکیل شده است: هشیاری،ناهشیاری شخصی،ناهشیاری جمعی .
هشیاری: بخشی از ذهن است که در دسترس مستقیم فرد قرار دارد و شامل بازخوردهایی است که فرد از طریق آنها با دنیای بیرون سازگاری می یابد.
در زیر آن ناهشیاری شخصی است ،که منحصر به خود فرد است
ناهشیاری جمعی به تجربه شخصی بستگی ندارد و نمی تواند به طور فردی کسب شود .پس ناهشیاری جمعی لایه ای کهن از ذهن انسان است که در عمق روان مدفون شده است و تکرار غریزی و ناهشیار فرایندهای خیال پردازی های اولیه از آن نشأت می گیرد.و در میان تمام انسان ها مشترک است.
تفاوت های موجود در نظریه فروید و یونگ در مورد دین
کتاب توتم و تابو در برگیرنده نخستین فرض های فروید در مورد تشابهات موجود بین آیین های روان آزرده وار وسواسی و مراسم توتمی قبایل بدوی است.فروید بر اساس این تشابهات در هر دو کتاب آینده یک پندار و موسی و یکتاپرستی استدلال می کند که پدیده دین همانند نشانه های روان آزردگی است و به طور اخص به اضطراب های جنسی ناهشیار کودکان درباره والدینشان مربوط می شود.(عقده ادیپ)
یونگ تعریف فروید از دین را به عنوان روان آزردگی جنسی رد می کند.اگر ما بپذیریم که دین یک نوع روان آزردگی است این بدان معنا نیست که ما می پذیریم یک نوع روان آزردگی خاص است..
روان آزردگی علاوه بر داشتن معنایی منفی ،می تواند از طریق فرایند بازگشت،با گشودن عمیق ترین و خلاق ترین سطح نا هشیار ذهن،به نام ناهشیاری جمعی مرحله ای مثبت در رشد روانی باشد.بنابراین تعریف فروید از دین نه تنها به رشد یگپارچگی فردی کمکی نمی کند،بلکه با خصومت جلو آن را می گیرد
کهن الگو
کهن الگو: یونگ محتویات ناهشیاری جمعی را کهن الگو نامید.
ابداع این مفهوم را به افلاطون نسبت داده اند.واژه کهن الگو به عنوان بیانی تفسیری از مثل افلاطون ،مبنی بر آنکه همه موجودات مخلوقاتی ساختگی هستند،اتخاذ شده است.
کهن الگوها سازمان دهندگان ناهشیار اندیشه های ما هستندو فقط بیانگر احتمال نوع معینی از ادراکات و عمل هستند و سبک مکرر شناخت را یکپارچه و منظم می سازند .ولی خود کهن الگوها فقط می توانند از طریق تظاهراتشان به مشاهده درآیند.منظور ما از آن کهن الگو آن است که خودش به تنهایی غیر قابل مشاهده است ولی دارای آثاری به نام تصاویر ذهنی و اندیشه های کهن است که تجسم فکری آن را ممکن می سازد.
خدا به عنوان یک شکل کهن الگو
منظور اصلی یونگ از مفهوم خدا آن است که خداوند یک کهن الگوست .در این دیدگاه یک صفتی خاص برای خدا قائل می شوند.صفتی که ویژگی همه کهن الگوهاست این صفت آن است که خداوند در مقام یک کهن الگو تجلی عمیق ترین سطح ذهن ناهشیار،یعنی ناهشیاری جمعی است.
آیا ادعای یونگ مبنی بر وجود شکل باستانی خدا در درون روان انسان می تواند وجود عینی خدا را اثبات کند؟ یونگ به این شکل پاسخ می دهد:وقتی من به عنوان یک روان شناس می گویم که خدا یک کهن الگوست منظورم آن است که یک تیپ(سنخ)روانی است. واژه تیپ از تیپوس به معنی وزیدن یا منقوش کردن است.
شایستگی روان شناسی به عنوان علمی تجربی فقط تا آنجاست که بر پایه پژوهش های مقایسه ای تعیین کند که آیا نمونه حک شده بر روی روان را می توان تصویر ذهنی خدا نامید یا نه؟؟ همانطور که کهن الگوی قهرمان وجود واقعی یک قهرمان را نفی یا اثبات نمی کند کهن الگوی خدا نیز در پی اثبات یا رد وجود واقعی خدا نیست.
خدا به عنوان محتوای کهن الگویی
محتویات کهن الگویی خدا چیزی جز تجربه روانی خدا را که آنها را خلق می کند،توضیح نمی دهند و در این حد آنها تنها موضوع اصلی مورد بررسی روان شناسی هستند.محتویات کهن الگویی خدا،همانند جلوه های عینی گرایش پیشینی (اصلی) انسان شکل خدا که به خودی خود ناشناخته اند فقط از طریق شیوه تجلیشان استنباط می شوند.مهم نیست که ممکن است در شکل گیری تصویرهای ذهنی از خدا ،تجارب فردی دخالت داشته باشند.
این تجربه ها اساساٌ جلوه های چیزهایی هستند که به طور مستقیم ظهور پیدا نمی کنند و فقط به همین خاطر است که محتویات کهن الگویی خدا تنها به شکلی نمادین ظاهر می شوند.نماد،شکل خاصی از تجلی محتویات خدا برای ارائه شکل خدا به حساب می آید.بنابراین زبان نمادین،زبان دین است،یعنی تنها زبانی که برای تجلی تجربه روانی بلاواسطه و قطعی فرد از خدا در درونش مناسبت دارد.
تمایزی که یونگ بین شکل کهن الگویی خدا و محتوای کهن الگویی خدا قائل بود ،به او اجازه می داد که خود را از پذیرش عقیده ی فروید مبنی بر روان آزرده بودن تصورات و خیالات مربوط به خدا دور نگه دارد.در حالی که محتوای خدا،بر تصورات حاصل از تجربه فردی بار می شود،همزمان یک استعداد روانی(پیشینی) ذاتی و مربوط به لایه ناهشیار را که جهانی و جمعی نیز مستقل از هرگونه تاریخچه شخصی است به واقعیت در می آورد.
این شکل کهن الگویی خداست، کهن الگویی خدا که در روان جریان دارد و پیش شرطی است که هر نوع بازنمایی نمادین از خدا با آن مطابقت دارد. اگر دین به طور پیوسته از تصاویر ذهنی پدر استفاده می کند این گواه بر ریشه ادیپی آن نیست،بلکه نشانه تحول هسته فوق شخصی و باستانی آن است.
ماهیت تجربه دینی
یونگ می گوید: دین گرایش خاصی از ذهن انسان است که در آن عوامل پویا به قدری زیبا و معنی دار نگریسته می شوند که باید مورد ستایش و مهر قرار گیرند. این گرایش از رفیع ترین و قوی ترین ارزش برخوردار است و حتی می توان گفت که به لحاظ روانی بسیار پر اهمیت و دارای شدت بسیاری است.
وی می گوید دین تکیه بر سنت و اعتقاد ندارد بلکه در کهن الگوها یعنی ملاحظه ای دقیق برآنچه جوهر دین را می سازد ریشه دارد. هر فردی دارای ذاتی دین گرایانه است،تکانه ای برای دین که کنشی روانی دارد و این گرایش ذاتی است که موقعیت و الگویی برای همه تصورات و فعالیت های دینی فراهم می آورد. در غیر این صورت این تعریف دین احتیاج به آن دارد که گرایش دینی،گرایش جمعی باشد.
مذهب عبارت از یک احتیاج عمیق و همگانی بشری است.
تجربه دینی تجربه ای چنان قوی است که تأثیرات روان شناختی عمیقی به جای گذاشته باعث دگر سانی شخصیت انسان و دگر گونی آگاهی می شود.ریشه دین وحی و مکاشفه است،پس ماهیت خدا در زبان روان شناختی،همه به ماهیت محتویات ناآگاهی جمعی بستگی دارد.
ارزیابی منتقدانه:
ادوارد گلاور که پیرو فروید است،نوشته های یونگ در مورد دین را گزافه گویی تلقی می کند و اضافه می کند که :تا آنجا که به گرایش دینی مربوط می شود،نظام یونگ از اساس غیر دینی است.
هیچ کس به این نکته که آیا خدایی وجود دارد یا نه توجهی نمی کند و یونگ از همه کمتر.تمام آنچه که ضروری است تجربه کردن یک بازخورد است که که به فرد کمک می کند تا زندگی کند. خیلی جرأت می خواست که یونگ نظام خود را در قرون وسطی ارائه می داد زیرا به خاطر ارتباطات کیمیا گرانه اش حتماً او را بی درنگ به آتش می کشیدند.
فیلیپ ریف می گوید : هم دین و هم علم ،اصول نظریه ی یونگ را سرگرمی قشر بی ارزش و فرهیخته ای می داند که بیش از حد به خود مغرورند.
انتقاد دیگر بر یونگ فروکاهش دین در حد امری روان شناختی است. اریک فروم بر این امر تصریح دارد :یونگ دین را تا حد پدیده ای روان شناسی پایین می آورد و در عین حال ناهشیار را تا حد پدیده ای دینی ارتقا می دهد.
پالمر نیز تقریباٌ همین دیدگاه را در مورد یونگ دارد و تحلیل روان شناختی وی را نوع خاصی از تقلیل گرایی به نام ”اصالت روان شناسی“ می داند که دین را صرفاٌ به پدیده ای ذهنی تقلیل می دهد.
دان کیوپیت نیز در انتقاد تند تری از روش یونگ می گوید: تردیدی باقی است یونگ دعوی علم دارد ،پس باید پرسید تا چه اندازه می توان آموزه های او را درباره روان ناهشیار جمعی و الگوهای کهن با روش علمی سنجید.آیا این آموزه ها به مفهومی واقعی است یا صرفاٌ توجیهی اساطیری برای این گزاره ی بسیار کم مجادله تر است که می گویداز آنجا که همه ادیان دستاورد اجتماعی انسان است و از آنجا که علم امروزی مرزی نمی شناسد،پس چیزی مانع راه نیست که هرکجا می خواهیم بگردیم و از منابع مختلف تغذیه کنیم؟آیا یونگ واقعاٌ چیزی بیش از این می گوید؟؟


مبلغ واقعی 5,500 تومان    4% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,280 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۹ اسفند ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 195

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

درمان خود ارضایی با خود هیپنوتیزم (در

درمان خود ارضایی با خود هیپنوتیزم (در

اگر به دنبال منابع علمی خارجی در باره هیپنوتیزم و درمان خود ارضایی با خود هیپنوتیزم Masturbation هستید، آدرس آنها در انتهای همین صفحه آمیده است. شما فقط کافیست برای درمان خود ارضایی با خود هیپنوتیزم ، اقدام نمایید. فقط روزی یک ربع برای این کار لازم است. پس از ۳۰ روز از ...

کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد

کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد ویراست محمدنقی براهنی جدیدترین ویراست این کتاب دو جلد است که قیمت آن حدود 70000تومان است اما این نسخه pdf با وجود قدیمی بودن هیچ تفاوتی با نسخه جدید از نظر محتوا ندارد 726 صفحه سال چاپ1389 ...

آموزش جنسی و زناشویی

سلام و عرض ادب خدمت همگی عزیزان پکیج شماره ی 1 آموزش مسایل زناشویی و جنسی مشکلات و مسایل جنسی و زناشویی طیف گسترده ای از افراد را درگیر خود می سازد.در این میان داشتن اطلاعات بیشتر می تواند در این مسیر گره گشا باشد. از حدود یک سال پیش در سایت خانواده ی برتر مجموعه ...

دریافت فایل : آموزش جنسی و زناشویی
دانلود کتاب صوتی برایان تریسی / Brian Tracy مدیریت

دانلود کتاب صوتی برایان تریسی / Brian Tracy مدیریت

دانلود کتاب صوتی مدیریت بحران نویسنده: برایان تریسی / Brian Tracy زمان محصول: ۶۵ دقیقه مشخصات فایل: MP3 با حجم 90 مگابایت آموزش‌هایی کتاب صوتی مدیریت بحران : به دست گرفتن کنترل اوضاع حفظ آرامش و منطقی بودن حتی در طی بحران برقراری ارتباط روشی، مداوم و ...

دانلود جزوه و خلاصه کتاب علم النفس (روانشناسی از

دانلود جزوه و خلاصه کتاب علم النفس (روانشناسی از

دانلود جزوه و خلاصه کتاب علم النفس (روانشناسی از دیدگاه اندیشمندان مسلمان) + نمونه سوال بر اساس کتاب سید احمد هاشمیان منبع رشته روانشناسی پیام نور ...

دانلودجزوه کتاب روان شناسی شخصیت (نظریه ها و

دانلودجزوه کتاب روان شناسی شخصیت (نظریه ها و مفاهیم) -+فلش کارت+نمونه سوالات. تالیف یوسف کریمی- پیام نور- pdf ...

دانلود پاورپوینت آموزشی مهارتهای فرزندپروری

دانلود پاورپوینت آموزشی مهارتهای فرزندپروری

سلامت روان کودکان و نوجوانان بخشی از سلامت و رفاه عمومی است .هر اقدام جدی برای بهبود بهداشت روان کودکان مستلزم ارزیابی کیفیت تربیت کودک و روابط خانوادگی آنهاست. تربیت سازنده فرزندا ن شامل مهارتهایی برای مراقبت ،حمایت،دوست داشتن و راهنمایی و ارشاد کودکان و نوجوانان می باشد ...

دانلود پاور پوینت کتاب روان شناسی تربیتی دکتر

دانلود پاور پوینت کتاب روان شناسی تربیتی دکتر

دانلود فایل پاورپوینت روان شناسی تربیتی دانشگاه پیام نور تالیف دکتر سیف این فایل برای دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاه ها که درس روان شناسی تربیتی را تدریس می کنند یا قصد ارائه آن را به صورت کنفرانس دارند بسیار مفید می باشد. فایل پاور پوینت کاملترین فایل ...

پرسشنامه مقیاس شخصیتی مرزی (STB)

پرسشنامه مقیاس شخصیتی مرزی (STB)

پرسشنامه اختلال شخصیت مرزی شامل 22 سوال بطور کامل در قالب فایل word ارائه شده و شامل پرسشنامه-روش نمره گذاری و تفسیر-روایی و پایایی و منبع می باشد. هدف پرسشنامه ارزیابی اختلال شخصیت مرزی از ابعاد مختلف (عامل ناامیدی، عامل تکانشگری، عامل سوم: عامل علائم تجزیه ای و ...

دانلود کتاب صوتی برایان تریسی / Brian Tracy کسب اولین

دانلود کتاب صوتی برایان تریسی / Brian Tracy کسب اولین

دانلود کتاب صوتی برایان تریسی / Brian Tracy کسب اولین یک میلیون دلار نویسنده: برایان تریسی / Brian Tracy زمان محصول: ۵۰ دقیقه مشخصات فایل: MP3 با حجم 50 مگابایت آموزش‌هایی کتاب صوتی کسب اولین یک میلیون دلار: آموزش افزایش ارزش افزوده در هر شغلی که دارید روش جالب ...

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیزهوش

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیزهوش

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تیزهوش تعداد صفحات : 28 فرمت : doc بسیار کامل منابع فارسی و انگلیسی دارد. ارجاع و پاورقی استاندارد دارد. رفرنس دهی استاندارد دارد. کاملترین در سطح اینترنت دارای تحقیقات انجام شده داخلی و خارجی گارانتی بازگشت وجه دارد. بخشی از متن: تعریف ...

پرسشنامه حالات هویت بنیون و آدامز (EOM-EIS-2)

پرسشنامه حالات هویت بنیون و آدامز (EOM-EIS-2)

پرسشنامه حالات هویت بنیون و آدامز در قالب Word(قابل ویرایش) و 12 صفحه، با روایی و پایایی، شیوه نمره گذاری و منابع ارئه می گردد. نمونه مقاله معتبر کارشده با این پرسشنامه نیز ضمیمه گردیده است. این پرسشنامه از ۶۴ آیتم تشکیل شده و شامل چهار خرده مقیاس آشفته، زودشکل گرفته، تعویق ...

دانلود مستقیم مجموعه فیلم های آموزشی تشخیص و

دانلود مستقیم مجموعه فیلم های آموزشی تشخیص و

خریدسی دی های تشخیص و درمان اختلالات یادگیری اختلال دیکته نویسی(3 فیلم آموزشی تخصصی) اختلال خواندن(3 فیلم آموزشی تخصصی) اختلال ریاضی(3 فیلم آموزشی تخصصی) در این سی دی ها چگونگی تشخیص و درمان اختلالات یادگیری با ارائه تمرین های مختلف و متنوع به خوبی آموزش داده می شود. این سی دی ...

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق احساس پیوستگی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق احساس پیوستگی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق احساس پیوستگی در 22 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.توضیحات کوتاه از متن:توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان ...

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات رفتاری

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات رفتاری

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات رفتاری کودکان در 41صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.توضیحات کوتاه از متن:توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو ...

مقاله جامعه شناسی در ورزش (۸صword)

مقاله جامعه شناسی در ورزش (۸صword)

عنوان: مقاله جامعه شناسی در ورزش صفحات: ۸ صفحه فرمت: word شامل: مقدمه،توضیحات می باشد. هزینه دانلود: انتهای صفحه ------------------- قسمتی از مقاله جامعه شناسی در ورزش : ... جامعه‌شناس، تأثير نهادهاى اجتماعى بر فرد، رفتار اجتماعى و ارتباطات انسان در گروه و يا در نهاد و ...

مقاله در مورد افکار منفی (۱۵صword)

مقاله در مورد افکار منفی (۱۵صword)

عنوان: مقاله در مورد افکار منفی صفحات: ۱۵ صفحه فرمت: word شامل: مقدمه،توضیحات(بررسی افکار منفی، بررسی افکار مثبت، چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم) می باشد. هزینه دانلود: انتهای صفحه ------------------- قسمتی از مقاله در مورد افکار منفی: روانشناسان مشاوره و بویژه ...

افزایش تمرکز ذهن برای درس خواندن با تضمین

افزایش تمرکز ذهن برای درس خواندن با تضمین

طراحی ریتم صاعقه، جهت افزایش تمرکز ذهن برای درس خواندن ، می باشد. و محتوای آن در زمینه تمرکز ذهن و موفقیت تحصیلی است. در گذشته، برای درس خواندن ، باید از خودهیپنوتیزم و مدیتیشن و یوگا و شعله شمع و نقطه سیاه و ... کمک می گرفتیم. اما اکنون می توان به راحتی از این فناوری شگفت ...

اصول مطالعه ی تند خوانی (1000 کلمه در دقیقه)

اصول مطالعه ی تند خوانی (1000 کلمه در دقیقه)

امروزه برای پیشرفت بیشتر در تمامی امور با توجه به انفجار اطلاعات نیازمند 75 درصد سود بازاریابی شماست . روشی هستیم تا بتوانیم . به خوبی خیل عظیمی از اطلاعات را فراگیری کنیم و یکی از این روش ها یادگیری اصول مطالعه ی تند خوانی می باشد . علاوه بر یادگیری خیل عظیم ...

ناگفته های ضروری زناشوئی و جنسی+فیلم!

ناگفته های ضروری زناشوئی و جنسی+فیلم!

از عواقب خودارضایی با خبرید ؟ موثرترین راههای ترک ان را می دانید ؟ آقایان ! از زود انزالی رنج می برید ؟ خانم ها ! همسرتان قادر به ارضا شما نیست ؟ از سایز آلت خود ناراضی هستید ؟ نظر خانم ها را در این مورد می دانید ؟ میخواهید به همراه همسرتان ارگاسم طولانی و دلپذیر داشته باشید ؟ ...

تست شخصیت مایرز بریگز (MBTI)

تست شخصیت مایرز بریگز (MBTI)

یکی از معتبرترین، مطمئن ترین و درست ترین تست خودشناسی و تست شخصیت شناسی در دنیا، تست شخصیت شناسی MBTI است. تست شخصیت MBTI بر مبنای نتایج تحقیقات روانشناس مشهور سوئیسی، یونگ، شکل گرفت. کارل یونگ معتقد بود اگر بتوان زیربنای ذهنی، برداشت ها و نگرش های اشخاص را شناخت، می توان ...

تحقیق سندروم داون

تحقیق سندروم داون

تحقیق با عنوان سندروم داون در 4 فصل و 28 صفحه تدوین گردیده و شامل فهرست مطالب ، منابع، مقدمه و ...می باشد.نشانه های سندروم داون، علل پیدایش و عوارض و ... در این تحقیق توضیح داده شده است. تحقیق شامل موارد زیر است: فصل اول. 2 کلیات تحقیق.. 2 مقدمه. 2 فصل دوم. 5 گردآوری مطالب.. 5 سندرم ...

دریافت فایل : تحقیق سندروم داون
دانلود رايگان کتاب هفت راز شگرف جهان

دانلود رايگان کتاب هفت راز شگرف جهان

کتاب الکترونیک هفت راز شگرف جهان اندیشه‌‌های ما انرژی وسیعی دارند و ... اندیشه‌‌های ما انرژی وسیعی دارند و همه‌ی انرژی‌های همرنگ، یکدیگر را جذب می‌کنند، درست مثل یک آهن‌ربا و من خوشحالم از این‌که در دست‌های من، برگ برنده‌ی زندگی‌ام وجود دارد. من ...

دانلود رایگان کتاب روانشناسی ثروت

دانلود رایگان کتاب روانشناسی ثروت

دانلود رایگان کتاب روانشناسی ثروت روانشناسی ثروت چیست ؟ راههای ثروتمند شدن از نگاه شما چگونه است ؟ بزرگترین راز ثروت (جذب ثروت) شما در زندگی کنونی چیست ؟ اخطار: اگر به درویش مسلکی اعتقاد دارید و فکر میکنید هر کس پولدار است دزد است، این کتاب (روانشناسی ثروت) را نخوانید. ممکن ...

دانلود كتاب استارتاپ ویکند Startup Weekend

دانلود كتاب استارتاپ ویکند Startup Weekend

استارتاپ ویکند (Startup Weekend) یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) بر‌گزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ...

پروژه آماری تأثیر سطح اقتصاد خانواده بر گرایش به

پروژه آماری تأثیر سطح اقتصاد خانواده بر گرایش به

دانلود پروژه آماری تأثیر سطح اقتصاد خانواده بر گرایش به مواد مخدر در بین زندانیان این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد قالب: Word تعداد صفحات: 28 توضیحات: مقدمه امروزه كسي نيست كه در خصوص مضرات و اثرات سوء سياسي، ...

دانلود رايگان كتاب بيشعوري

دانلود رايگان كتاب بيشعوري

این کتاب درباره بیشعوری در دوره معاصر است. بله، بیشعوری! و تاثیر عمیقی که بیشعورها با نفوذ در اجتماع، سیاست، علوم، تجارت، دین و امثال اینها در دنیای معاصر می گذارند. به نظر نویسنده، بیشعورها احمق نیستند، اتفاقا بیشتر آنها نابغه اند؛ اما نابغه هایی خودخواه؛ مردم آزار، با ...

فایل صوتی mp3 مراقبه صفحه سفید شیرجه در آرامش شامل

فایل صوتی mp3 مراقبه صفحه سفید شیرجه در آرامش شامل

تمرین مراقبه، ما را به سفر شگفت انگیز شکاف بین افکارمان می برد، در آنجا فایده های بسیاری از قبیل زندگی سالم تر و سرشار از آرامش بدون اضطراب، نگرانی و بدون خستگی وجود دارد و به ما این توانایی را می دهد تا به سطوح مختلف ذهن و حالت هوشیاری دسترسی بیابیم. بهتر است این مدیتیشن را ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

ارسال ایمیل در صورت خرید قبلی supportpurchase@parsaonline-shop.ir

خرید کتاب و نرم افزار اینترنتی موبایل

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما